НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ
В який період проводиться Акція?

Акція проводиться у період з «00» годин «00» хвилин з «26» квітня 2021 року до «23» годин «59» хвилин «20» червня 2021 року включно,. Останній день проведення реєстрації Учасників та їх унікальних фіскальних чеків, що підтверджують покупку Акційної продукції – «20» червня 2021 року.

Яка продукція бере участь в Акції?

В Акції бере участь продукція, в акційній та звичайній упаковці, що була придбана протягом періоду проведення Акції:

- Батончик SNICKERS® зі смаженим арахісом, карамеллю і нугою, вкритий молочним шоколадом. Маса нетто: 50 g(г) - Батончик SNICKERS® SUPER+1 зі смаженим арахісом, карамеллю і нугою, вкритий молочним шоколадом. Маса нетто: 112,5 g(г) (3 x 37,5 g(г))

- Батончик SNICKERS® зі смаженим арахісом, карамеллю і нугою, вкритий молочним шоколадом. Маса нетто: 200 g(г) (4х 50 g(г))

ВАЖЛИВО! Зберігайте оригінал фіскального чека, що підтверджує придбання Акційної продукції в період Акції, до закінчення Акції! Дата чеку на купівлю Акційної продукції повинна бути в період з «26» квітня 2021 року по «20» червня 2021 року включно.

Де проводиться Акція?

Акція проводиться на всій території України, підконтрольній українській владі, за винятком тимчасово окупованих територій (у межах, визначених чинним законодавством України)

Хто може приймати участь в акції?

Учасниками Акції можуть стати дієздатні громадяни України, яким на момент початку Акції («26» квітня 2021 року) виповнилося 14 років, які постійно проживають на території України, протягом Строку проведення Акції, придбали Акційну продукцію, коректно виконують дії, передбачені п.3. цих Правил, та які в період проведення Акції виконали всі правила та умови цієї Акції, викладені в даних Офіційних правилах (надалі – «Учасники Акції» або «Учасник»). При цьому кожен Учасник Акції може брати участь в Акції необмежену кількість разів.

Неповнолітні особи віком від 14 до 18 років мають право брати участь в Акції тільки за згоди своїх батьків (усиновлювачів) або піклувальників, відповідно до чинного законодавства України.

Як я можу взяти участь в акції?

Для участі в Акції необхідно протягом періоду проведення Акції придбати щонайменше 1 (одну) Акційну продукцію (п. 1.6. Офіційних Правил) коректно пройти реєстрацію на Офіційному сайті Акції (www.promo.snickers.ua) або за допомогою додатку “Telegram” зв’язавшись з автоматично запрограмованим чат-ботом «SnickersPromoBot», зареєструвавши щонайменше 1 (один) або більше унікальних фіскальних чеків, що підтверджують покупку Акційного продукту, вказаного в п. 1.6. цих Правил.

ВАЖЛИВО! Зберігайте оригінал фіскального чека, що підтверджує придбання Акційної продукції в період Акції, до закінчення Акції! Дата чеку на купівлю Акційної продукції повинна бути в період з «26» квітня 2021 року по «20» червня 2021 року включно.

Як зареєструвати чек на сайті?

Зареєструватись в акції можна, натиснувши на кнопку «Зареєструвати чек» на головній сторінці сайту promo.snickers.ua і заповнивши всі необхідні поля в реєстраційній формі. Обов’язкові до заповнення, та позначені «*»

- Поле*: Номер мобільного телефону;
- Поле*: Електронна адреса;
- Поле*: Номер Унікального чеку;
- Поле*: Дата покупки;
- Поле*: Час покупки.

Не виходить зареєструватись на сайті, чому?

Перевірте, що ви заповнили всі поля форми для реєстрації. Переконайтесь, що дата чеку на купівлю Акційної продукції вказана в період з «26» квітня 2021 року по «20» червня 2021 року включно. Спробуйте почистити кеш (Ctrl + R) і оновити сторінку. У випадку, якщо все ж таки не вдається здійснити реєстрацію, спробуйте також реєстрацію за допомогою додатку “Telegram” зв’язавшись з автоматично запрограмованим чат-ботом* «SnickersPromoBot» або зателефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 30 10 35 (дзвінки в межах України безкоштовні).

Чи існують обмеження щодо кількості реєстрацій?

Так, протягом періоду проведення Акції встановлено щоденний ліміт – не більше 5 (п’яти) разів реєстрацій на добу за допомогою одного мобільного номеру та/або однієї ip-адреси. Наступної доби можна знову здійснювати реєстрації. Окрім того, за весь період проведення Акції учасник може здійснити не більше 60 (шістдесяти) реєстрацій за допомогою одного мобільного номеру та/або однієї ip-адреси.

Які подарунки я можу отримати?

Фонд Заохочень Акції складається з:

Гарантованих Щохвилинних Заохочень Акції: Поповнення мобільного рахунку Переможця на суму 10 (десять) гривень.

Щоденних Заохочень Акції: Річний запас продукції «SNICKERS®», кожен з яких складається з 360 (триста шістдесят) шт. батончиків «SNICKERS®» зі смаженим арахісом, карамеллю і нугою, вкритий молочним шоколадом, масою нетто: 50 g(г).

Щотижневих Заохочень Акції: Грошові кошти в розмірі 100 000 (сто тисяч) грн.

Як я можу отримати гарантовані заохочення Акції?

Право на отримання Гарантованого Щохвилинного Заохочення Акції гарантовано отримує учасник, що першим виконає коректну реєстрацію, завантаживши один унікальний фіскальний чек в кожну хвилину кожної поточної доби, строку проведення Акції в часовий період з 07:00:00 по 22:59:59 включно.

ВАЖЛИВО! Коректні реєстрації, проведені Учасниками з 23:00:00 до 06:59:59 протягом будь-якої доби строку проведення Акції, не дають таким Учасникам право на отримання Гарантованого Щохвилинного Заохочення, проте приймають участь у Щоденних та Щотижневих Заохоченнях, за умови дотримання умов п. 5.2. та 5.3. цих Правил.

Учасник Акції за допомогою одного номеру мобільного телефону може набути право на отримання Гарантованого Щохвилинного Заохочення Акції лише 10 (десять) разів та отримати лише 10 (десять) Гарантованих Щохвилинних Заохочення за весь період Акції.

ВАЖЛИВО! У випадку, якщо Учасник за допомогою одного номеру мобільного телефону, або однієї ip-адреси більше 10 (десяти) разів першим проведе реєстрацію в будь-яку хвилину протягом періоду визначення переможців, що набувають право на Гарантоване Щохвилинне Заохочення Акції, то він не набуває права на отримання такого Заохочення. В такому випадку право на отримання Гарантованого Щохвилинного Заохочення набуває Учасник, що був другим в поточну хвилину реєстрації коду. Кожна реєстрація, за допомогою якого Учасник набув право на отримання Гарантованого Щохвилинного Заохочення, також приймає участь в Щоденному розіграші Щоденних Заохочень Акції, Щотижневому розіграші Щотижневих Заохочень, що відповідає Акційному дню, або тижню такої реєстрації і проведення такого розіграшу, та Головному розіграші Головного Заохочення Акції за умови виконання всіх правил для участі в даному розіграші.

Як я можу отримати щоденне заохочення Акції?

Для участі у Розіграші Щоденного Заохочення Учасник повинен за допомогою одного номеру мобільного телефону провести 1 (одну) і більше коректних реєстрацій. При цьому, якщо в один Акційний день, що передує дню проведення Щоденного розіграшу, Учасник за допомогою одного номеру мобільного телефону проведе більше ніж 1 (одну) коректну реєстрацію, то його шанси на отримання Щоденного Заохочення Акції збільшиться. Кожні 1 (одна) належним чином проведена реєстрація з прив’язкою до одного мобільного номеру надають Учаснику один шанс на перемогу у розіграші Щоденних Заохочень Акції за відповідну добу строку проведення Акції. Щоденні розіграші відбувається щодня, у період проведення Акції, о 12:00:00 годині за Київським часом, починаючи з «27» квітня 2021 року, за попередній Акційний день та закінчуючи «21» червня 2021 року о 12:00:00 годині за Київським часом.

В рамках кожного Щоденного розіграшу визначається 1 (один) Переможець, що здобуває право на отримання Щоденного Заохочення Акції.

Як я можу отримати щотижневе заохочення Акції?

Для участі в Розіграші Щотижневого Заохочення кожний Учасник Акції повинен за допомогою одного номеру мобільного телефону провести щонайменше 1 (одну) і більше коректних реєстрацій. Кожна 1 (одна) належним чином проведена Учасником коректна реєстрація протягом одного Акційного тижня, що передує даті відповідного Щотижневого розіграшу, надає Учаснику Акції один шанс на перемогу у Щотижневому розіграші. Тобто номер мобільного телефону Учасника Акції буде внесено до бази даних Щотижневого розіграшу Акції стільки разів, скільки разів Учасником Акції протягом періоду з першого дня 0:00:00 по останній день 23:59:59 поточного Акційного тижня в період проведення Акції буде проведено коректних реєстрацій.

В рамках кожного Щотижневого розіграшу буде визначено 1 (один) Переможець, що здобуває право на отримання Щотижневого Заохочення Акції.

Дати та час проведення Щотижневих Розіграшів:
05 травня 2021 року о 17:00 годині;
11 травня 2021 року о 17:00 годині;
17 травня 2021 року о 17:00 годині;
24 травня 2021 року о 17:00 годині;
31 травня 2021 року о 17:00 годині;
07 червня 2021 року о 17:00 годині;
14 червня 2021 року о 17:00 годині;
21 червня 2021 року о 17:00 годині.

У останньому Щотижневому розіграші, який відбудеться 21 червня 2021 року, приймають участь Учасники, які провели мінімум 1 (одну) та більше коректних реєстрацій за період з 17:00:00 годин 14 червня 2021 року до 23:59:59 годин 20 червня 2021 року включно.

Скільки подарунків я можу отримати?

Учасник Акції за допомогою одного унікального фіскального чеку, одного номеру мобільного телефону, або однієї ip-адреси, протягом періоду проведення акції, може набути право на отримання 10 (десяти) Гарантованих Щохвилинних Заохочень Акції.

Учасник Акції за допомогою одного номеру мобільного телефону/ip-адреси, одного унікального фіскального чеку, що підтверджує придбання Акційної продукції, вказаної у п. 1.6. цих правил, та за допомогою одних унікальних документів, вказаних в п. 5.2.6. цих Правил (Серія, номер паспорту/ID-картки, Ідентифікаційного номера облікової картки платника податків), протягом періоду проведення акції, може набути право на отримання:

1 (одного) Щоденного Заохочення Акції
1 (одного) Щотижневого Заохочення Акції

Чи потрібно зберігати чек про покупку акційної продукції?

Для можливості отримання Заохочень Акції, обов’язково зберігайте оригінал унікального чека, що підтверджує придбання Акційної продукції (п. 1.6. Офіційних Правил) в період Акції.

Дата чеку на купівлю Акційної продукції повинна бути в період з «26» квітня 2021 року по «20» червня 2021 року.

Як дізнатися виграв я щось чи ні?

Перевірити наявність виграшу за вашим номером телефону можна на сторінці Переможці.

Я можу отримати виграні подарунки грошима?

Ні, виграні подарунки в грошовому еквіваленті не видаються.

Лишились питання?

Телефонуйте за номером гарячої лінії: 0 800 30 10 35 (дзвінки в межах України безкоштовні).